KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15507121
nr 1550 7121
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 14/50, figurer. Bildmått: 15x10,5, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:52:30
500 kr
600 kr
700 kr
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson